okolice Wrocławia, Wrocław, Dolnośląskie

KIEROWCA C+E – wywrotka lub walkingfloor – system 3/1, 4/1 – Erfurt

Telefon: 784310100
CE DRIVER

Erfurt, Thüringen, Niemcy

Opis:

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub 4/1,

Wynagrodzenie: €13 brutto/godz. + diety + premie

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

·       prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,

·       w okresie marzec-sierpień przewóz ziemi, produktów rolnych, materiałów organicznych do produkcji biogazu, węgla oraz drewna w trasach po Niemczech i krajach Benelux

·       w okresie wrzesień-luty transport lokalny buraków cukrowych z pola do cukrowni (ok. 120-140 km)

Wymagania:

Kategorie prawa jazdy:
C+E
Dodatkowe uprawnienia:
Kurs na przewóz rzeczy Karta kierowcy
Ważne badania:
lekarskie psychotechniczne
Języki obce:

Warunki:

Praca w ruchu:
Krajowe
Typ zabudowy:
Wywrotka
System:
3/1 4/1
Obsada:
pojedyncza
Zasady współpracy:
Umowa o pracę
Ładuję...